12:40
вівторок 01 грудня 2020

У разі локдауну в Україні транспорт не обмежуватимуть - Мінінфраструктури

12:40 вівторок 01 грудня 2020

 

Під час консультацій у Кабінеті міністрів щодо запровадження локдауну в Україні обмеження транспорту не розглядається. Фінальних дат введення жорсткого карантину поки немає.

 

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі телеканалу "1+1".

 

"Навіть у тих країнах, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей, транспорт залишався працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я буду наполягати, щоб транспорт залишався робочим", - пообіцяв він.

 

При цьому Криклій уточнив, що не планується обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення і залізниця будуть працювати.

 

За його словами, внутрішні перельоти скасовувати також не будуть. Щодо міжнародного авіасполучення, то слід враховувати ситуацію в іншій країні.

 

"Окремі випадки можливі, але вони не розглядалися. Тривають консультації щодо запровадження більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає", - підкреслив глава Мінінфраструктури.

 

Також він додав, що потрібно виходити з раціонального підходу, і люди будуть пересуватися на громадському транспорті в основному з бізнес-потреб.

 

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов відзначав, що тритижневий локдаун допоможе збалансувати зростання захворюваності коронавірусом до лютого 2021 року.

 

Своєю чергою у Верховній Раді очікують від Кабміну рішення щодо посилення карантину до 4 грудня.