13:03
вівторок 01 грудня 2020

У Черкасах уперше зібралася новообрана міськрада: депутати і мер склали присягу

13:03 вівторок 01 грудня 2020

 

У Черкасах 1 грудня 2020 року відбулося перше засідання новообраної міської ради. На ньому депутати і мер склали присяги.

 

Відомо, що цього разу до міськради обралися представники партій “Слуга народу”, “За майбутнє”, “Черкащани”, “Голос”, “Європейська солідарність”, “Опозиційна платформа - “За життя” та “Батьківщина”.

 

Міським головою переобрався Анатолій Бондаренко. Під час складання присяги він пообіцяв, що дотримуватиметься українського законодавства і працюватиме на благо міста.

 

Йому вручили посвідчення мера і квіти.

 

Бондаренко висловив сподівання, що ця рада буде більш конструктивною, ніж попередня.

 

«Упевнений, що ця рада запам’ятається як одна з рад, яка здійснила технологічний прорив. Упевнений, що Черкаси ввійдуть у трійку найкомфортніших міст України. Зі свого боку запевняю, що я буду працювати для всіх жителів міста Черкаси, незалежно від того, за кого вони голосували на виборах. Я міський голова всієї громади», – зазначив мер.

 

Своєю чергою колишній кандидат на посаду міського голови, голова фракції “Голос” Віктор Євпак запевняє, що його політсила працюватиме в міськраді конструктивно.

 

«Вибори закінчилися, боротьба закінчилася. Тепер має початися конструктив. Хочу подякувати всім, хто підтримав мене як кандидата і нашу партію “Голос”. Розумію, що у вас дуже високі очікування. Ми не підведемо», – наголосив він.

 

Євпак також продемонстрував програму партії “Голос”, з якою ходив на зустрічі у дворах і на підприємства.

 

«Я як носив, так і носитиму нашу програму. Незалежно від того, скільки нас, ми будемо виборювати ті речі, про які я говорив під час виборів: транспортну реформу, подолання неприродної монополії “Нової якості”, створення нових робочих місць, покращення екології тощо. Ми готові голосувати за всі ці конструктивні речі», – підкреслив депутат.

 

Крім того, як розповів Анатолій Бондаренко, кожна фракція подала свого кандидата як на посаду секретаря міськради, так і на посаду заступника міського голови.

 

«Зокрема, це Василь Мойсієнко від фракції “Слуга народу” та Юрій Тренкін від фракції “Батьківщина”, – розповів він.

 

На запитання, кого міський голова бачить секретарем, Бондаренко відповів, що Тренкіна.

 

«Він має найбільше голосів на сьогодні, наскільки мені відомо. Хотілося б, аби це була абсолютна більшість», – підсумував мер.

 

Він також додав, що наступне засідання міської ради має відбутися, коли депутати будуть готові представити громаді заступників міського голови, склад виконавчого комітету та кандидатуру на посаду секретаря.