12:43
середа 16 грудня 2020

В Україні зареєстрували 4 нові оператори поштового зв'язку

12:43 середа 16 грудня 2020

 

Національна комісія, яка регулює сфери зв'язку та інформатизації, внесла до єдиного державного реєстру операторів поштового зв'язку інформацію про чотирьох нових юридичних осіб, що надають поштові послуги.

 

Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Зокрема, внесено інформацію про ТОВ "КСД Одеса" і "Олдей Логістик", які тепер мають право надавати послуги з приймання, обробки, перевезення та доставки поштових відправлень.

 

Крім того, такі ж послуги, а також виконання доручень щодо поштових переказів і банківських операцій прописані для ТОВ "Денка Лоджістікс".

 

Ще одним оператором зареєстрований приватний підприємець Абрамович А. П. На відміну від вищевказаних компаній, йому дозволено здійснювати прийом, обробку, перевезення та доставку, виконання доручень щодо поштових переказів не на всій території України, а лише на території 6 західних областей, а також Хмельницької, Житомирської, Київської та Одеської областей.

 

Раніше український дистриб'ютор побутової електроніки "Алло" вирішив запустити власний поштово-логістичний оператор "Алло Express". Компанія буде надавати послуги з доставки та видачі посилок інтернет-замовлень із сайту allo.ua як у магазинах, так і клієнтам додому.