18:55
четвер 19 листопада 2020

На ТБ почали показ фільму, знятого на Черкащині: хто знімається і про що серіал “Козаки. Абсолютно брехлива історія”

18:55 четвер 19 листопада 2020

 

На початку цього тижня (з 17 листопада) на національному телеканалі ICTV розпочався показ пригодницького комедійного серіалу “Козаки. Абсолютно брехлива історія”. Частину цього фільму знімали на Черкащині.

 

Зокрема, зазначено, що серіал транслюють щотижня з вівторка по четвер о 21:30 на каналі ICTV.

 

Це - перший в Україні псевдоісторичний комедійний екшн-серіал про козаків. Він розповідає про епоху козацтва та пригоди простого хлопця Івана на Запорізькій Січі.

 

 

Відомо, що більшу частину серіалу знімали в Національному музеї побуту в Пирогово. Музей просто неба став селом Краснопілля, в якому відбуваються 30% подій серіалу.

 

При цьому Запорізьку Січ відтворювали в музеї на острові Хортиця в Запоріжжі. Команда провела там місяць, залишивши після зйомок декорації, які тепер доповнюють експозицію Хортиці.

 

Також зйомки проходили в Хотинській фортеці, Коростишівському кар’єрі, Києво-Печерській лаврі і на берегах Київського моря.

 

 

А ще – певну частину фрагментів відзняли в селищі Буки, Маньківського району Черкаської області. Зокрема, епізоди в другій та третій серіях були зняті на просторах Буцького каньйону і річки Гірський Тікич.

 

 

Усі фрагменти в Буках знімали восени 2019 року. Причому деяких козаків тоді навіть зіграли молоді місцеві жителі.

 

 

За сюжетом фільму звичайний селянський парубок Іван краде коштовності в московського царя, аби викупити з турецького полону власну матір. Втім план не вдається, хоча зрештою з’ясовується, що він вкрав магічну сережку – запоруку московської влади. Артефакт потрапляє на Січ і її носить у вусі Кошовий oтаман.

 

Головну роль у серіалі зіграв український актор театру і кіно, Заслужений артист України Юрій Дяк. Роль кошового ж отамана в стрічці дісталася народному артисту України Остапові Ступці.

 

Попередньо відомо, що в першому сезоні має бути 12 серій. Крім телевізійного ефіру, серіал можна переглянути на кілька серій раніше на офіційному сайті телеканалу або ж його YouTube-сторінці.