18:25
субота 21 листопада 2020

Олена Ложешнікова на "ТОЛК" з Ольгою Мальованою

18:25 субота 21 листопада 2020

Я давно хотіла зробити програму про цього Героя. Але кілька разів зйомки довелося перенести. Потім згадала, що 21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи й вирішила, що це привід. І знову зателефонувала його дружині. Від неї дізналася, що напередодні в Черкасах відкриватимуть меморіальний комплекс "Нескорені духом ", автором проєкту якого є її донька Даша. Вона присвятила його своєму батькові Володимиру Ложешнікову і всім загиблим.

Ми знайомилися з Оленою Ложешніковою прямо там, на місці події, за пів години до заходу. Вона хвилювалася і говорила: "Я так не хочу расплакаться... Но я это делаю для него, таких, как он мало..."

Погода цього дня була, м'яко кажучи, не зовсім сприятливою для зйомок навулиці і наша головна героїня і вся знімальна група змерзли до кісток. Але всі ми зійшлися на одному: той, пам'яті кого все це присвячено, вартий того, аби передати енергетику, силу і патріотизм, що панували на заході. Як і варті всі, чиї імена викарбувані на меморіальному комплексі поруч з іменем Володимира Ложешнікова.

Команда "ТОЛК" вдячна Олені Ложешніковій за участь в програмі.