18:37
п'ятниця 27 листопада 2020

Черкаський аеропорт можуть почати «оживляти» в 2021 році: в Кабміні визначили перелік ремонтних робіт

18:37 п'ятниця 27 листопада 2020

 

Державне агентство інфраструктурних проектів України визначило першочергові кроки, які необхідно зробити для початку відновлення аеропорту в Черкасах. У разі схвалення летовище можуть почати ремонтувати за кошти держбюджету вже в 2021 році.

 

Про це заявив голова Державного агентства інфраструктурних проектів України Кирило Хом‘яков, повідомляє прес-служба його відомства в Facebook.

 

Зокрема, зазначено, що Укрінфрапроект провело низку зустрічей із регіональними аеропортами, щоб визначити їхню готовність до реалізації проєктів у рамках Державної цільової програми з розвитку аеропортів на період до 2023 року.

 

Відомо, що Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про Державний бюджет України на 2021 рік, де передбачається 3 млрд грн на розвиток інфраструктури регіональних аеропортів.

 

«Сьогодні зустрілися з представниками аеропортів “Черкаси” та “Херсон”. Обговорили проблемні питання цих аеропортів, перспективу їх розвитку, визначили першочергові кроки, які необхідно зробити для початку реалізації проєктів», - йдеться в повідомленні.

 

За даними відомства, обговорюються перспективи, проблеми, необхідний обсяг фінансування та готовність проєктних рішень, а також завдання по підготовці до кінця року.

 

«У «Черкасах» - необхідна реконструкція перону, розширення руліжної доріжки, встановлення світло-сигнального обладнання, реконструкція каналізаційних мереж, також привести периметрове огородження у відповідність до вимог авіаційної безпеки», - визначили в Держагентстві.

 

Наступним етапом у відомстві мають проаналізувати всі «за» і «проти» та визначити, які регіональні аеропорти готові до розвитку в 2021 році.

 

 

«Адже з I кварталу 2021 року хочемо невідкладно розпочати втілення їх у життя» - зазначив Хом’яков.

 

«Наша мета — підвищити імідж України як авіаційної держави та розвивати українські регіони», - додав глава Укрінфрапроекту.