16:02
п'ятниця 19 червня 2020

Врятували черкащан, що через шторм “застрягли” на одному з островів

16:02 п'ятниця 19 червня 2020

Рятувальники доставили з острова двох людей, які через шторм не могли дістатися до берега Черкас. Повідомив речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко, пише Дзвін.

17 червня до рятувальників черкаської комунальної аварійно-рятувальної служби по допомогу звернувся 39 річний чоловік. За словами чоловіка, він разом із 11 річною дівчиною відпочивали на байдарці в акваторії Дніпра, проте сильні хвилі, що піднялися на річці, змусили його шукати прихистку на острові Чаїному за 1 кілометр від берега.

Працівниками черкаської комунальної аварійно-рятувальної служби моторним човном дісталися до острова та доставили потерпілих до берега.

Фахівці ДСНС настійно рекомендують рибалкам і відпочивальникам не лише дотримуватися правил безпеки, перевіряти справність плавзасобів, якими користуєтесь, а враховувати метеорологічну обстановку, та стежити за прогнозами, що ї надає Черкаський гідрометцентр.

Від початку червня на водоймах України потонули 100 осіб, зокрема 17 дітей.

У Черкаській області на водоймах сталося 29 пригод під час яких 14 осіб загинули, 16 вдалось врятувати. Переважно причиною нещасть стає грубе порушення правил безпечної поведінки на воді.