18:24
середа 30 грудня 2020

"Тихо прийшов - тихо пішов": звільнено чергового голову Черкаської ОДА

18:24 середа 30 грудня 2020

 

Президент Володимир Зеленський звільнив голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука. Тимчасовим керівником Черкаської області став його заступник Віктор Гусак.

 

Про це йдеться у відповідних указах глави держави, опублікованих на сайті президента 29 грудня 2020 року.

 

Зокрема указом №602/2020 Зеленський звільнив Сергійчука.

 

«Звільнити Сергійчука Сергія Івановича з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою», - йдеться в документі.

 

Уже наступним своїм указом №603/2020 президент призначив його тимчасового наступника.

 

«Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Черкаської обласної державної адміністрації на Гусака Віктора Григоровича», - наголошується в указі.

 

 

Нагадаємо, Сергій Сергійчук був призначений головою Черкаської ОДА в кінці серпня 2020 року. Він – колишній співробітник Служби безпеки України.

 

Мало того, публічного представлення тоді так і не відбулося, Зеленський представив Сергійчука “таємно” на заводі “Укравіт”.

 

При цьому тодішній заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов повідомляв, що пріоритетами Сергійчука на новій посаді будуть зниження тарифів, запуск потяга Черкаси – Київ, якісний інтернет в області та знесення незаконних об’єктів на березі Дніпра.

 

Як відомо, попередній керівник області Роман Боднар керував адміністрацією з листопада 2019 року до серпня 2020-го.

 

Своєю чергою Ігор Шевченко був главою Черкаської ОДА з липня до листопада 2019 року.